Педагогічний колектив Ужгородської початкової школи "Первоцвіт"
Макара О.В. - директор ;
Кравченко О.В. - заступник директора з НВР, учитель початкових класів ;
Недоступ О.В. - учитель початкових класів ;
Сухара Л.В. - учитель початкових класів ;
Гурзель Л.І. - учитель початкових класів, голова
ВОППО ;
Лошак Ю.А. - учитель початкових класів ;
Меліка-Сіка Т.Й. - учитель початкових класів ;
Коваль О.О. - учитель початкових класів, бібліотекар ;
Крайниковець К.М. - учитель початкових класів (декретна
відпустка) ;
Чашуріна Н.І. - учитель початкових класів ;
Ковальчук І.М. - вихователь ГПД (декретна відпустка) ;
Рева Ю.О. - вихователь ГПД ;
Гончаренко Л.А. - вихователь ГПД ;
Лета Н.В. - вихователь д/г ;
Цапко М.С. - вихователь ГПД (декретна відпустка);
Бабяк І.І. - вихователь ГПД ;
Ларькова О.В. - вихователь д/г;
Король Н.В. - учитель англійської мови ;
Андрусь А.І. - учитель англійської мови ;
Лащик О.Я. - педагог-організатор, учитель музичного
мистецтва, керівник вокального гуртка
Тіхонов А.Д. - учитель фізичної культури
Шукаль Н.Я. - вихователь-методист, учитель інформатики;
учитель індивідуального навчання
Нірода Л.П. - вихователь д/г ;
Бабич О.І. - вихователь д/г ;
Глушко Д.В. - вихователь д/г ;
Тімков І.Я. - вихователь д/г ;
Жека Н.І. - вихователь д/г ;
Беняк О.М. - вихователь д/г ;
Іванцюк Г.І. - вихователь д/г
Фанта І. І. - музичний керівник ;
Кирючек В.В . - керівник гуртка образотворчого мистецтва ;
Шимон В.В. - керівник гуртка хореографії (декретна відпустка)
Дошкільний навчальний заклад № 34 м. Ужгорода був відкритий 1 серпня 1980 року. Очолила заклад завідувачка Пугач Галина Пилипівна. В закладі функціонували 14 груп (4 групи раннього віку та 8 дошкільних груп). Так як заклад розташований в густонаселеному районі міста, з самого початку роботи всі групи були повністю заповнені дітьми. В закладі успішно працювали 30 вихователів , методист, музкерівник, медична сестра, 14 нянь та інші техпрацівники. Випускники дошкільного закладу поступали на навчання в різні школи міста, в основному, в ЗОШ № 8, ЗОШ № 12, ЗОШ № 15, де успішно навчалися.
В зв'язку із зменшенням демографічного приросту населення, з 1988 року кількість дітей в дошкільному закладі почала значно знижуватись. Скорочувались групи, на базі однієї був відкритий фізкультурний зал, деякі групи пустували. На кінець 1998 року в дошкільному закладі функціонували 3 дошкільні групи, навантаження педпрацівників становило 0,5 ставки.
В січні 1999 року в заклад прийшла працювати Макара Оксана Василівна, досвідчений педагог, ініціативна , трудолюбива, творча людина з великим бажанням працювати .
З приходом нового керівника почався активний процес відродження закладу. Дошкільний навчальний заклад № 34 був реорганізований у заклад нового типу – Ужгородський спеціалізований НВК "Загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня - дошкільний навчальний заклад "Первоцвіт” з поглибленим вивченням іноземних мов”. Створюючи заклад нового типу, дирекція НВК врахувала попит жителів мікрорайону, загальнодержавну політику модернізації освіти і вдало поставила стратегічні цілі. Завдячуючи творчому підходу до роботи керівника НВК та з розумінням великої відповідальності за розпочату роботу всіх працівників, почалася плідна робота в НВК. В місті Ужгороді наш заклад у 1999 році був першим, що розпочав навчання дітей з 6 – ти років. У 2000 - му році в закладі уже функціонувало 5 дошкільних груп, 3 початкові класи, які працювали за програмою 3 річної початкової школи. У 2003 році закінчено перехід на 4 річну початкову освіту, сформовано по 2 паралелі початкових класів і продовжують працювати 5 дошкільних груп. Разом із формуванням класів продовжував укомплектовуватись заклад педагогічними кадрами.
З найбільш значимих досягнень закладу є:
- у 2001 році проведено міський семінар – практикум завідуючих дошкільними закладами та директорів НВК з питань управління розвитком освіти;
- у 2002 році на базі НВК проведено республіканський семінар з питань складання програми для інститутів підвищення кваліфікації вчителів;
- у 2003 році колектив НВК звітував перед заступниками директорів загальноосвітніх шкіл та директорами новоутворених НВК про здобутки та творчий підхід, результативність у навчально – виховному процесі ;
- 2005 р., НВК проходить атестацію ;
- у лютому 2017 року заклад проводить міський семінар -практикум директорів ЗНЗ та завідувачів дошкільними закладами з питання наступності у навчанні і вихованні дітей і учнів , який пройшов на високому педагогічному рівні ;
- у 2014 р. НВК "Первоцвіт" проходить чергову атестацію на високому рівні, підтверджуючи якість своєї роботи.
Педагогічний колектив НВК "Первоцвіт” нагороджений :
· Грамотами відділу освіти Ужгородського міськвиконкому у 2003 році та управління освіти Ужгородської міської ради та міського комітету профспілки працівників освіти в 2005, 2006 рр.;
· грамотою Ужгородської міської ради 2010 р., подякою в 2011р. за високий рівень та своєчасну підготовку до нового навчального року ;
· грамотою управління освіти Ужгородської міської ради та міського комітету профспілки з нагоди 10-річчя закладу у 2009р.
В 2008 році колектив став переможцем Конкурсу малих грантів у рамках проекту «Надання технічної допомоги для швидкого реагування на пташиний грип в Україні», який проводила Американська громадська організація «Міжнародна допомога та розвиток, Інк.».
У 2012-2013 н.р. новостворений веб-сайт закладу став переможцем у міському і обласному етапах Всеукраїнського конкурсу сайтів ДНЗ та НВК . Щороку офіційний веб-сайт закладу є одним з переможців міського конкурсу сайтів.
З 2017-2018 н.р. НВК "Первоцвіт" бере участь у впровадженні навчання учнів за науково-педагогічним проектом "Інтелект України" .
Відповідно до законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", рішенням сесії Ужгородської міської ради №76 від 02.02.2021 року змінено назву закладу на УЖГОРОДСЬКУ ПОЧАТКОВУ ШКОЛУ "ПЕРВОЦВІТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
|